Recepcjonistka/ Recepcjonista

MEDI-system Sp. z o.o.

Warszawa

2016-10-27

MEDI-system Sp. z o.o. to nowoczesna organizacja o wieloletniej tradycji i wysokich standardach. Ponad 15 letnie doświadczenie w rehabilitacji i opiece długoterminowej stawia firmę na niekwestionowanej pozycji lidera w tych dziedzinach. Świadczymy usługi medyczne stacjonarne i ambulatoryjne w siedmiu placówkach na terenie województwa mazowieckiego i śląskiego, oferując opiekę w ramach oddziałów rehabilitacyjnych oraz w zakładach opiekuńczo-leczniczych. MEDI-system to największy tego typu podmiot leczniczy i jeden z największych kontrahentów Narodowego Funduszu Zdrowia.

Do pracy w Przychodni KM ul. Wasilkowskiego, poszukujemy osób na stanowisko:

RECEPCJONISTKA, RECEPCJONISTA miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • rejestracja pacjentów na świadczenia medyczne
  • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczeń medycznych udzielnych przez przychodnie
  • zapisywanie pacjentów na świadczenia medyczne
  • przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych oraz osobistych pacjentów
  • wprowadzanie danych do systemów informatycznych
  • dbanie o prawidłowy przebieg dokumentacji medycznej , porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • dokładność i skrupulatność
  • umiejętność współpracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w miłej atmosferze
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!