Cieśla/Stolarz - konstrukcyjny-Norwegia-od zaraz!

A-personell

Grimstad, Arendal

2016-10-27

Nasz klient - norweski wiarygodny pracodawca pilnie zatrudni  na stanowisko:

“Cieśla/Stolarz - budowa i wykończenia domów”

Ilość wolnych stanowisk: 15

Miejsce pracy: Norwegia (Grimstad, Arendal)

Nr. ref.: Cieśla/Stolarz 10/16

OBOWIĄZKI:

1. Budowa domów drewnianych od podstaw

2. Prace konstrukcyjne - zabudowa K/G na profilach metalowych, montaż drewnianych konstrukcji ścian i sufitów oraz prace  wykończeniowe (okna, drzwi, podłogi)

WYMAGANIA:

- min. 3-letnie doświadczenie w/w zawodzie

- umiejętność pracy samodzielnej i w grupie

- mile widziane doświadczenie w krajach skandynawskich

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka norweskiego

Pracodawca norweski oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie od 190 NOK/h zależne od doświadczenia

- możliwe wielomiesięczne kontrakty

- możliwe długie dni pracy

- pracę w stabilnej dużej firmie

- umowę na  warunkach NORWESKICH

- pomoc urzędowo-administracyjną

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych .

Telefon: 793 270 227

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą norweskim.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102737 ofert pracy. Sprawdź!