Specjalista ds. automatyki

JAGA Temp Sp. z o.o.

Sochaczew

2016-10-27

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Teresin

Obowiązki:

- przezbrajanie linii produkcyjnych, regulowanie podzespołów i sekcji linii produkcyjnych, usuwanie usterek, zakłóceń oraz awarii;

- wykonywanie czynności serwisowych oraz przeglądów linii produkcyjnych, prowadzenie dokumentacji serwisowej;

- bieżąca kontrola funkcjonowania i usuwanie awarii zakładowych instalacji przemysłowych (kompresory, układ obiegowy wody chłodniczej, system podawania surowca);

- standaryzacja parametrów pracy zrobotyzowanych linii produkcyjnych oraz paletyzerów;

- wprowadzanie poprawek w programach sterujących pracą linii produkcyjnych;

- utrzymanie czystości na stanowisku i miejscu pracy oraz przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.

- przestrzeganie zasad segregacji materiałów niebezpiecznych i innych (w tym produkcyjnych, technicznych i komunalnych)

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na tym samym lub pokrewnych stanowisku w firmie z branży produkcyjnej;

- wykształcenie techniczne;

- znajomość zagadnień z dziedziny automatyki;

- zdolności montażowe;

- podejście analityczne oraz umiejętność logicznego myślenia;

- kreatywność oraz samodzielność w działaniu;

- dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej.

Oferujemy:

- zatrudnienie za pomocą umowy o pracę bezpośrednio przez Firmę;

- atrakcyjne wynagrodzenie finansowe;

- pracę w systemie zmianowym – czterobrygadowym;

- bezpłatny dowóz do miejsca pracy dla osób z Sochaczewa;

- pracę w Firmie o stabilnej pozycji na rynku;

- pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.