POMOC NAUCZYCIELA w Przedszkolu

Fundacja Familijny Poznań

Wrocław

2016-10-27

Pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego

Fundacja Familijny Poznań – Oddział Wrocław poszukuje osoby na stanowisko:

Forma zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat

Miejsce pracy: Wrocław - osiedle Psie Pole ul. Zielna 42

Zakres obowiązków:

·         Odpowiedzialność za życie, bezpieczeństwo i zdrowie powierzonych dzieci,

·         dbanie o porządek w sali, o czystość w łazience,

·         pomoc dzieciom przy korzystaniu z toalety, ubieraniu się,

·         opieka nad dziećmi podczas spacerów i wycieczek,

·         rozdawanie posiłków, roznoszenie i znoszenie naczyń, sprzątanie po posiłkach,

·         pomaganie nauczycielowi w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej.

Wymagania:

·         Wykształcenie średnie,

·         Odpowiedzialność,

·         Sumienność,

·         Samodzielność,

·         Zaangażowanie,

·         Niekaralność,

·         Pogodne usposobienie,

·         Komunikatywność,

·         Doświadczenie w pracy z dziećmi,

·         Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

·         umowa o pracę na cały etat,

·         zatrudnienie od listopada 2016 r.

·         pracę w organizacji o bogatym doświadczeniu w edukacji przedszkolnej.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: APLIKUJ w tytule wpisując „Pomoc nauczyciela – Wrocław”.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych osobowych (Dz. Nr 133, poz. 883)”.

Fundacja Familijny Poznań zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Oferty bez klauzuli o ochronie danych nie będą rozpatrywane.