Programista CNC (Czechy)

LINK CONSULTING

Katowice

2016-10-27

Dla naszego Klienta, renomowanego producenta branży lotniczej zlokalizowanego w Czechach, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowiska Programistów CNC.

PROGRAMISTA CNC
(kod. ref. PCNC-16)

Lokalizacja: Czechy, okolice Pragi

Zakres obowiązków:
•    programowanie maszyn CNC (frezarki 3,4,5 osiowe) z wykorzystaniem CAD-CAM NX, VERICUT;
•    opracowywanie dokumentacji technologicznej;
•    wdrażanie nowych detali oraz programów do produkcji;
•    programowanie i obróbka odlewów/ odkuwek aluminiowych,
•    zapewnienie prawidłowości programowania,
•    ustalenie norm czasu pracy dla poszczególnych operacji;
•    doskonalenie procesów technologicznych.

Wymagane:
•    wykształcenie techniczne kierunkowe, minimum średnie;
•    przynajmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu obrabiarek CNC (3 i 5-osiowych) lub na podobnym stanowisku;
•    mile widziane doświadczenie w branży lotniczej;
•    umiejętność obsługi programów NX CAM (NX/Unigraphics) i/lub CATIA V5;
•    dobra znajomość rysunku technicznego;
•    dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
•    dokładność, zorganizowanie i solidność.

Oferujemy:
•    pracę w stabilnej i rozwiniętej technicznie firmie,
•    konkurencyjne wynagrodzenie,
•    wsparcie w zakwaterowaniu i adaptacji w nowym miejscu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV w języku polskim i angielskim na adres email:

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01, fax + 48 32 781 99 01, wew. 13
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99672 ofert pracy. Sprawdź!