NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Fundacja Familijny Poznań

Wrocław

2016-10-27

Nauczyciel wychowania przedszkolnego (przedszkole całodzienne)

Familijny Wrocław ogłasza rekrutację na

Nauczyciela wychowania przedszkolnego

do pracy w publicznym, całodziennym przedszkolu Columbus

zlokalizowanym na terenie Wrocławia - osiedle Psie Pole

ul. Zielna 42

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe kierunkowe (nauczyciel dziecka młodszego, nauczanie początkowe, kształcenie zintegrowane, edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, Studium Wychowania Przedszkolnego, Studia Podyplomowe z zakresu edukacji przedszkolnej itp.);

- Kreatywność;

- Sumienność;

- Samodzielność;

- Aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych;

Opis stanowiska pracy :

- sprawowanie opieki i prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziećmi w wieku przedszkolnym;

- termin rozpoczęcia pracy : od zaraz

Oferujemy:

- umowę o pracę na cały etat w tym : 30 godzin tygodniowo pracy z dziećmi; pozostały czas to praca organizacyjna i przygotowanie;

- możliwość awansu zawodowego;

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez współfinansowanie studiów, kursów oraz szkoleń;

- pracę w organizacji o bogatym doświadczeniu w edukacji przedszkolnej;

 - atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy:

lub osobiście

Przedszkole Columbus

ul. Zielna 42, 51-313 Wrocław

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

UWAGA : Fundacja Familijny Poznań zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!