Przedstawiciel finansowy

Phinance

Gdańsk

2016-10-27

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm finansowych w Polsce. Rozpoczynaliśmy funkcjonowanie jako firma obsługująca rynek lokalny. Dziś działamy nie tylko na terenie całej Polski, mamy ponad 40 oddziałów. Dlatego wciąż rozwijając swoje struktury poszukujemy ambitnych osób, które chcą wpływ na własną drogę zawodową.

Przedstawiciel finansowy.
Bądź pierwszy w swoim regionie.

OBOWIĄZKI:

-pozyskiwanie klientów,

-sprzedaż produktów finansowych wg potrzeb klienta,
-obsługę klientów indywidualnych,
-kompletowanie wymaganych dokumentów,
-budowanie pozytywnego wizerunku i godne reprezentowanie Kancelarii.

WYMAGANIA:

-wysoka kultura osobista,
-niekaralność,
-rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
-nastawienie na sukces i motywacja do realizacji założonych celów,

OFERUJEMY:

-bardzo wysokie wynagrodzenie (cześć stabilizacyjna i prowizja)
-wysokie prowizje zgodnie z warunkami umowy (nie wymagamy działalności gospodarczej),
-profesjonalny i skuteczny system szkoleń,
-jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
-program CRM,

Najbardziej ambitnym współpracownikom dajemy możliwość budowania struktur sprzedażowych w Twoim mieście i okolicy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko
z wybranymi kandydatami.