Praca w Niemczech księgowa ze znajomością j. niemieckiego

Esteelo Human Resources

Cottbus

2016-12-01

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa

Opis stanowiska:

    • okolice miasta Cottbus (Niemcy)
    • praca na stałe, bezpośrednio u pracodawcy
    • praca na pełny etat, 40 godzin tygodniowo
    • pracodawcą jest niemiecka firma prowadząca handel z polskimi firmami

Główne zadania:

    • odpowiedzialność za procesy księgowe
    • prowadzenie kont, rozliczanie płatności, księgowanie rachunków
    • naliczanie i rozliczanie wynagrodzeń
    • przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, rachunków wyników, bilansów itd.
    • kontakt z działami wewnątrz firmy i jej klientami (krajowymi i zagranicznymi)

Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
    • wykształcenie z obszaru księgowości, finansów, ekonomii lub biznesu
    • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale księgowości lub w biurze rachunkowym
    • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
    • prawo jazdy kat. B
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

    • niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
    • wynagrodzenie miesięczne brutto: 2000 – 2200 euro ( w okresie próbnym)
    • samochód służbowy do dyspozycji
    • mieszkanie zapewnione i wstępnie (1 do 3 miesięcy) opłacane przez pracodawcę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres APLIKUJ lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/43/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99556 ofert pracy. Sprawdź!