Spawacz TIG - praca w Belgii - atrakcyjne zarobki- od zaraz

Klaver Sp. z o. o.

Roeselare

2016-11-22

Agencja Pracy Tymczasowej Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 13570 dla jednego ze swoich klientów zagranicznych poszukuje osoby na stanowisko Wykwalifikowany spawacz TIG -praca w Belgii:

Długość kontraktu: 6 miesięcy. Z możliwością stałej pracy.

Opis pracy:
Praca: TIG - spawarki
Lokalizacja: Roeselare / Staden

Zadania i projekty:
- Spawacz TIG przy maszynach inox dla przemysłu spożywczego.
- Osoba jest również kierowana do montażu i badania maszyny.

Wymagania :
- certyfikaty, kwalifikacje, doświadczenie
- bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego.
- znajomość języka angielskiego (poziom 4) lub holenderskiego
- test spawalniczy (jednotygodniowy test spawalniczy w firmie)
- motywacja do pracy
- mile widziane prawo jazdy kat.B, oraz własny samochód - nie jest to warunek konieczny

Wynagrodzenie:
- Począwszy od stawki godzinowej: około 13,00 € na początek.
- Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
- Pierwsza pensja wypłacana jest po pierwszym tygodniu.

Godziny pracy:
- w normalnych godzinach pracy: od 07.30h / Zespół Industries: od 07.25h
- minimum tydzień pracy: 38 godzin
Okres testowy:
Umowa przejściowa, okres testowy = 3 pierwsze dni pierwszego tygodnia umowy.

Zakwaterowanie:
- zakwaterowanie zapewnione
- koszty zakwaterowania za osobę za miesiąc (czynsz + media) oraz koszty (woda, gaz, prąd, internet) wliczone w cenę. 300 € za wspólny pokój 2 -osobowy.

Odległość między zakwaterowania i miejsca pracy: Ledegem (10 min) lub Wervik (20 min)

Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o wysłanie na adres mailowy biura dokładnych i szczegółowych informacji o przebiegu dotychczasowego doświadczenia dotyczącego w/w stanowiska:
APLIKUJ (mail z dopiskiem: spawacz TIG - Belgia )
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ul. Gajcego 2, Częstochowa
zapraszamy 9:00 – 17:00

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!