Specjalista ds. ekspansji

Eurocash S.A.

Warszawa

2016-10-27

Grupa Eurocash:

To lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. W związku z rozwojem unikalnego i nowoczesnego konceptu sieci sklepów convenience, poszukujemy pracownika do sklepu 1minute.

Kluczowe zadania:

  • pozyskiwanie lokali handlowych na potrzeby rozwoju sieci sklepów convenience.

  • penetracja rynku lokali handlowych o powierzchni 50 – 150m (high street)

  • ustalenie stanu faktycznego oraz prawnego lokali

  • kompletacja dokumentacji niezbędnej do podpisania umowy najmu oraz do rozpoczęcia działalności handlowej

  • reprezentowanie spółki przed właścicielami lokali oraz jednostkami administracji państwowej

  • negocjacje umowy najmu

Idealny Kandydat powinien:

  • posiadać minimum 2 lata doświadczenia popartego sukcesami na podobnym stanowisku w woj. mazowieckim

  • znać procedury administracyjne stosowane przy otwarciu placówek handlowych

  • kierować się mieć wysokimi standardami etyczno-moralnymi

  • charakteryzować się dynamizm i pasją w działaniu

  • bardzo dobrze organizować pracę własną

    być otwarty na zmiany

  • posiadać prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy

  • współtworzenie unikalnego projektu sieci sklepów Convenience.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację poprzez wypełnienie poniższego formularza:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!