Specjalista ds. Kadr i Płac

Forglass Sp. z o.o.

Kraków

2016-10-27

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Wyznaczamy trendy, tworzymy nową jakość w branży szklarskiej. Jesteśmy środowiskiem pracy nastawionym na rozwój i wysoki standard usług.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • prowadzenie kadr i płac,
  • przygotowanie i rozliczanie listy płac,
  • administracja i dokumentacja personalna,
  • umiejętność rozliczania delegacji pracowniczych,
  • znajomość zagadnień oddelegowania pracowników, dokumentacji A1,
  • aktualizacja danych w systemie kadrowym,
  • ewidencjonowanie urlopów, zwolnień lekarskich itd.,
  • sporządzanie deklaracji ZUS, GUS,
  • sporządzanie i rozliczenie deklaracji PFRON,
  • obsługa umów cywilnoprawnych.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w branży budowlanej mile widziane,
  • znajomość programu OPTIMA,
  • dobra znajomość Excela,
  • znajomość j. angielskiego mile widziana,
  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte zdolności w zakresie współpracy i nawiązywania relacji.

Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ambitne wyzwania,
  • umowę o pracę,
  • urozmaicony charakter pracy,
  • nie boimy się inwestować w pracowników,
  • pozwalamy Wam decydować.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!