Przedstawiciel Handlowy branży medyczno-kosmetycznej

SAYEN Sp. z o.o.

Łódź

2016-10-27

Sayen Sp. z o.o. - producent kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała dedykowanych dla medycyny estetycznej, poszukuje osób do rozwoju marki.

Ogłoszenie dotyczy pracy dla województw:
• Łódzkie
• Śląskie
• Pomorskie

Nr referencyjny: SAYEN/PH/10/2016

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

•    pozyskanie i utrzymanie kontaktów z klientem;
•    prezentacja oferty firmy na spotkaniach biznesowych;
•    prowadzenie dni otwartych u kontrahentów;
•    dbanie o wizerunek marki;
•    realizacja celów sprzedażowych;
•    reprezentowanie firmy na targach i innych wydarzeniach.

WYMAGANIA:

•    doświadczenie w sprzedaży;
•    mile widziana znajomość branży medycznej lub kosmetycznej;
•    umiejętność pozyskania kontaktów biznesowych;
•    samodzielność;
•    umiejętność autoprezentacji, elokwencja, kreatywność;
•    wykształcenie minimum średnie;
•    prawo jazdy kat. B;
•    znajomość programów z pakietu MS Office.

OFERUJEMY

•    umowę o pracę lub własna działalność;
•    niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon);
•    atrakcyjny system premiowy;
•    pracę z innowacyjnymi produktami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W nazwie nadsyłanego podania proszę zamieścić nazwę województwa, którego dotyczyć ma aplikacja.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102035 ofert pracy. Sprawdź!