Specjalista ds. Przetargów i Projektów

LUG Light Factory Sp. z o. o.

Zielona Góra

2016-11-23

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o.  należy do ścisłej czołówki producentów opraw przemysłowych i dekoracyjnych w Polsce. Nasze przedsiębiorstwo przeszło ewolucyjną drogę od kilkunastoosobowej firmy o znaczeniu lokalnym do spółki akcyjnej, która aktualnie kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej.

Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr referencyjny: 08/10/SPP

Obowiązki:

  • terminowe przygotowanie ofert i dokumentacji towarzyszącej w postępowaniach przetargowych, monitorowanie złożonych ofert, odpowiedzi na wezwania i zapytania
  • analiza rynku pod kątem nowych ogłoszeń przetargowych
  • kontakt z decydentami w projekcie, urzędami i instytucjami
  • prowadzenie, weryfikacja, uzupełnianie i archiwizacja dokumentacji przetargowej
  • raportowanie realizowanych działań i projektów w toku

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne np. budownictwo, elektrotechnika lub administracja publiczna)
  • doświadczenie w pracy segmencie B2B (branża budowlana) lub segmencie publicznym (infrastruktura)
  • znajomość ustawy „Prawo przetargów publicznych”
  • min 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość dodatkowo innego języka obcego (np. niemiecki, francuski, hiszpański) będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra praktyczna znajomość MS Word oraz MS Excel

Preferowane cechy charakteru:

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • odpowiedzialność i zaangażowanie, samodzielność w postępowaniu
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie technicznym oraz handlowym
  • atrakcyjny system motywacyjny za wymierne wyniki pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!