Operator Gilotyny Introligatorskiej

WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa

2017-01-03

Od 1995 roku działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia design oraz produkcji wysokiej jakości materiałów POS. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich.

Jesteśmy pracodawcą, który stara się zapewnić atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu.  Aby umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, poszukujemy kandydatów na:

Operator Gilotyny Introligatorskiej
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

- Obsługa gilotyny

- Wypełnianie zleceń produkcyjnych

- Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Doświadczenie w cięciu kodów kreskowych małych gabarytów (tektura, karton, folia)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznej i innowacyjnej firmie będącej liderem w swojej branży

aplikuj

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Willson & Brown-WB Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej Willson & Brown-WB Sp. z o.o. S.K.A. w Warszawie) oraz innych firm współpracujących w procesie rekrutacji z „Willson&Brown – WB sp. z o.o. Sp.k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 i Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.