Manager ds. Rozwoju i Szkoleń (umowa na zastępstwo)

Stowarzyszenie Wspierania Nauki, Nowych Technologii i Przedsiębiorczości

Gdynia

2016-10-26

Stowarzyszenie Wspierania Nauki, Nowych Technologii i Przedsiębiorczości to firma działająca od 2008 r na rynku Polskim. Działaniami priorytetowymi Stowarzyszenia jest wspieranie szeroko rozumianej nauki i przedsiębiorczości. Wykorzystując potencjał ekspertów i naukowców, z którymi pracujemy, bierzemy udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych technologii. Podnosimy kwalifikacje, wspieramy wszystkie gałęzie gospodarki.

Wraz z rozwojem Stowarzyszenia poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Oczekujemy:

  • wykształecenia wyższego (psychologia, socjologia lub związanego z zarządzaniem bezpieczeństwem IT),

  • doświadczenia w tworzeniu strategii rozwoju firmy, przygotowywaniu programów rozwojowych i szkoleniowych, prowadzeniu szkoleń,

  • doświadczenia w prowadzeniu audytów będzie dodatkowym atutem,

  • znajomości rynku szkoleniowego,

  • umiejętności samodzielnej organizacji czasu pracy,

  • nastawienia na realizacje okreslonych celów,

  • komunikatywności.

Zakres obowiązków:

  • oprawcowywanie kierunków rozwoju stowarzyszenia,

  • przygotowywanie programów szkoleniowych i rozwojowych na postawie analizy rynku,

  • prowadzenie szkoleń, coachingów oraz audytów,

  • promowanie stowarzyszenia oraz programów szkoleniowych/rozwojowych/audytów,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • opieka merytoryczna na strona internetową.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo,

  • elastyczne godziny pracy,

  • samodzielność,

  • możliwość rozwoju przy ciekawych i ambitnych projektach,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • biuro w centrum Gdyni (obok przystanku SMK Wzgórze Św. Maksymiliana).

Aplikacje zawierające CV wraz z aktualnym zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na adres APLIKUJ W temacie wiadomości prosimy wpisać: Manager ds. Rozwoju i Szkoleń (umowa na zastępstwo).