Specjalista ds. przedłużania umów - lekka praca dla każdego!

LEVEL WORK

Warszawa

2016-10-26

AGENCJA HR LEVEL WORK NR CERTYFIKATU 10944

Specjalista - przedłużanie umów

Zadania:
- telefoniczny kontakt z klientem w celu przedłużenia umowy dot. usługi telewizji cyfrowej;

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy pon-pt 9:00-21:00; możliwość pracy w sobotę 9:00-18:00;

Szukamy osób komunikatywnych, którym rozmowa telefoniczna nie sprawia żadnego kłopotu! Jeśli jesteś wygadany/a i lubisz kontakt z ludźmi to jest praca dla Ciebie! :)

Oferujemy:
- umowa zlecenie na okres próbny 3 miesięczny;
- stabilność zatrudnienia;

Wynagrodzenie:
- 13zł/h brutto + premie
- wynagrodzenie za udział w szkoleniu po przepracowaniu pełnego miesiąca na projekcie;

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV poprzez formularz oraz o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99992 ofert pracy. Sprawdź!