Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży - branża ubezpieczeniowa - Warszawa

LEVEL WORK

Warszawa

2016-10-26

Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej
Miejsce pracy: Warszawa Praga Południe

OBOWIĄZKI:
- telefoniczny kontakt z klientem posiadającym aktualne polisy ubezpieczeniowe w celu zaproponowania dodatkowej usługi do polisy;

WYMAGANIA:
- wykształcenie minimum średnie;
- możliwość podpisania oświadczenia o niekaralności;

OFERUJEMY:
- umowa zlecenie na okres próbny 3 miesięczny;
- stabilność zatrudnienia;
- szkolenia;
- konkursy;

WYNAGRODZENIE:
- 11zł/h brutto <144h> 12zł/h brutto (stawka na pierwszy miesiąc pracy) - w kolejnych miesiącach 13zł/h brutto <144h> 14zł/h brutto
- premie

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 12:00-21:00; + jedna sobota w miesiącu 10:00-16:00;

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać CV ze zdjęciem poprzez formularz z dopiskiem klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

AGENCJA HR LEVEL WORK NR CERTYFIKATU 10944

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!