Manager ds. Pozyskiwania Kluczowych Klientów

G-Force

Polkowice

2016-11-25

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: IT i telekomunikacja, finanse i bankowość, media, outsourcing procesów biznesowych. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski oraz zagranicą.

Obecnie dla naszego Klienta w Polkowicach poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych kientów w branży transportowej
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • negocjacje warunków umowy z klientami

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży transportowej (min. 2 lata)
  • zainteresowanie branżą TSL
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • umiejętność negocjacji i sprzedaży
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę pracy w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • służbowy samochód, telefon, laptop

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!