Tłumacz

Summa Linguae S.A.

Warszawa

2016-10-26

Summa Linguae S.A. to największa w Polsce grupa biur tłumaczeń oraz pionier konsolidacji rynku usług tłumaczeniowych w Polsce. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu, nowoczesnym rozwiązaniom, oraz szerokiej ofercie jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług tłumaczeniowych dla klientów korporacyjnych oraz instytucji administracji publicznej.


Nazwa stanowiska:  Tłumacz

Podstawowe obowiązki: Tłumaczenia, korekta

Wymagania związane ze stanowiskiem:

-        min. 2 lata doświadczenia

-        znajomość Tradosa i/lub Wordfasta

-        doskonała znajomość języka angielskiego / niemieckiego / rosyjskiego / francuskiego – ukończone studia na kierunku filologicznym lub pokrewnym

-        orzeczenie o niepełnosprawności

 

Oferujemy:

-        pracę pod opieką doświadczonych członków zespołu,

-        możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

-        możliwość pracy w systemie zdalnym

 

CV wraz z listem motywacyjnym  prosimy przesyłać na maila: APLIKUJ” z tematem: Tłumacz. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Do aplikacji prosimy dołączyć pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833). Wyrażam również zgodę na przetwarzanie wyżej wymienionych danych osobowych w przyszłości pod warunkiem, że cel przetwarzania danych nie ulegnie zmianie."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99465 ofert pracy. Sprawdź!