Kadry

Kamila

Wizany

2016-10-26

Poszukujemy Kandydatki na stanowisko:

Samodzielny specjalista ds kadr i płac

Miejsce pracy: Wizany/ Krzyż Wlkp.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy)

  • naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych

  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy

  • sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych

  • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do odpowiednich urzędów

  • wprowadzanie i analizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym (program Płatnik)

  • obsługa sekretariatu

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac

  • znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych

  • znajomość programu Płatnik oraz programu do naliczania wynagrodzeń

  • zorientowanie na realizowanie postawionych celów, dokładność, zaangażowanie

  • dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

  • samodzielność, umiejętności komunikacyjne, współpracy w zespole

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko, z możliwościami rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!