Kierownik w dziale sprzedaży telefonicznej z językiem niemieckim

Gravet Consulting

Luboń

2016-10-26

Gravet Consulting Sp. z o.o. od dwudziestu lat działa z sukcesem na rynku doradztwa personalnego, realizując projekty dla firm polskich oraz zagranicznych.

Naszym Klientem jest firma z kapitałem niemieckim, lider na rynku czyściw tekstylnych, działający w całej Europie.

POSZUKUJEMY KANDYDATA NA STANOWISKO

KIEROWNIK ZESPOŁU W DZIALE SPRZEDAŻY Z J. NIEMIECKIM

MIEJSCE PRACY

LUBOŃ (WOJ. WIELKOPOLSKIE)

OBOWIĄZKI

  • Nadzór nad efektywnym wdrażaniem koncepcji Działu Handlowego;
  • Wyznaczanie bieżących celów pracy;
  • Zarządzanie zespołem Asystentek Kierowników Regionu odpowiedzialnych za telefoniczną realizację celów sprzedażowych;
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczanych zespołowi zadań;
  • Zapewnienie wydajnego planowania terenu przydzielonym handlowcom;
  • Organizacja warsztatów szkoleniowych oraz akcji promocyjnych;
  • Szkolenie, coaching i motywowanie podległego zespołu.

OCZEKIWANIA

  • Co najmniej 3 letnie, poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (call center);
  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Doświadczenie w rozwijaniu pracowników m.in. metodami coachingowymi;
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • Samodzielność, zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu;
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Aktualne prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99556 ofert pracy. Sprawdź!