Pracownik magazynowy (sortowacz)

GiGroup

Łódź

2016-10-26

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref. MR/16/Gi

  • Łódź

Zadania:

- sortowanie i pakowanie gotowych produktów,
- przenoszenie produktów,
- przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji związanych z wykonywanymi czynnościami,
- realizacja norm jakościowych i ilościowych zgodnie z harmonogramem,

Wymagania:

- silna motywacja do pracy,
- dokładność i spostrzegawczość,
- gotowość do pracy w godzinach 12-20.

- pracę do poniedziałku do piątku,

Oferujemy:
- zatrudnienie na pełen etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego.

Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!