MAGAZYNIER - BERLIN - OD ZARAZ

HR Investment

Berlin

2016-10-26

Opis Stanowiska:

    Obsługa wózka widłowego niskiego składu (akumulatorowy wózek paletowy)
    Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem przy pomocy skanera lub systemu pick per voice
    Prawidłowe i bezpieczne zapakowanie towaru na paletach
    Dbanie o najwyższą jakość wykonywanej pracy
    Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

    Aktualne uprawnienia operatora wózków widłowych (warunek konieczny)
    Zaświadczenie o niekaralności (warunek konieczny)
    Poczucie odpowiedzialności, motywacja do pracy
    Gotowość do pracy w weekendy i w nadgodzinach
    Punktualność, dokładność, rzetelność
    Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    Mile widziane osoby mobilne, z własnym autem

Oferujemy:

    Pracę w międzynarodowym środowisku
    Legalne zatrudnienie w oparciu o przepisy polskiego Prawa Pracy (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i OC)
    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
    Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie wydajnościowe, dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych i nocnych (25%)
    Zakwaterowanie w mieszkaniach wynajmowanych przez pracodawcę