Kierowca C+E/ wywrotka/ bez systemu/ okolice Magdeburga/

SaSa Recruitment

Magdeburg

2016-10-26

Wystarczy, że znasz podstawy języka niemieckiego !
8 wolnych wakatów.

Dla naszego zagranicznego klienta szukamy osób na stanowisko:

Kierowca CE/ wywrotka /bez systemu / okolice Magdeburga

Opis stanowiska:

  • Trasy dalekobieżne po Niemczech
  • Praca na samochodach typu wywrotka
  • Praca bez systemu ( pon. – piątek)

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca CE
  • Chęć podjęcia pracy od zaraz
  • Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
  • Zupełnie wystarczy podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywana bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Terminowe, wysokie zarobki ok. 2000 – 2200 Euro + diety 12/24 €
  • Stablina praca w dużej i rozwojowej niemieckiej firmie
  • Niemieckie świadczenia socjalne, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, Kindergeld
  • możliwość opłacenia kursu ADR przez pracodawcę

Aplikację prosimy składać poprzez APLIKUJ bądź telefonicznie pod numerem: 0048  784 931 508 Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”