Konsultant ds. sprzedaży i obsługi - Wwa Mokotów - atrakcyjne wynagrodzenie!

LEVEL WORK

Warszawa

2016-11-19

Konsultant ds. obsługi klienta
Warszawa Mokotów

Praca w  świetnym węźle komunikacyjnym (metro, autobusy, tramwaje) :)

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, nie boisz się nowych wyzwań i dobrze czujesz się w sprzedaży, to stanowisko jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli chodzi o zakres obowiązków to:
- jest to telefoniczny kontakt z klientem firmy (są to obecni klienci, którzy wyrazili zgodę na kontakt!);
- sprzedaż produktów firmy;

Praca w godzinach biurowych - 9:00-17:00 :)
Grafik elastyczny do indywidualnego ustalenia!

Jeśli chodzi o wynagrodzenie:
- 14zł/h brutto - gwarantowana stawka! +
premie (realne do wyrobienia od 1000-3000zł brutto! :))

Wymagania? Tak, mamy, ale niewielkie! Wystarczy nam Twoja komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania :) wszystkiego Cię nauczymy, gdyż zapewniamy szkolenie, żeby Cię przygotować do pracy na tym stanowisku!

Oferujemy:
- umowę zlecenie na okres próbny 3 miesięczny z możliwością kontynuacji współpracy już na podstawie umowy o pracę!
- do umowy o pracę mamy dla Ciebie benefity - prywatną opiekę medyczną Medicover + kartę Multisport :)

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać CV przez portal z dopiskiem klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

AGENCJA HR LEVEL WORK NR LICENCJI 10944

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99341 ofert pracy. Sprawdź!