PHP Senior Developer

HighSolutions

Poznań

2016-10-26

Firma HighSolutions.pl szuka Senior PHP Developera do biura w Poznaniu.

Wynagrodzenie: 8500-14500 PLN (forma zatrudnienia dowolna)

Zakres zadań:
* Praca nad różnorodnymi i ciekawymi projektami
* Tylko personalizowanie zlecenia dla biznesu (żadnych WordPressów itp.)
* Tworzenie zarówno przyjaznych CMSów, jak i zaawansowanych systemów do zarządzania firmą oraz API dla aplikacji mobilnych
* Wspomaganie w pracy front-end developerów i pozostałych programistów
* Podnoszenie na wyższy poziom naszych realizacji i tworzonego kodu

Oczekiwania:
* bardzo dobra znajomość PHP 5.6 i frameworka Laravel >5.0
* znajomość baz danych MySQL
* znajomość systemu GIT
* samodzielność i proaktywność
* płynny i swobodny język angielski

Oferujemy:
* atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy
* dodatkowe benefity jak konwersacje z angielskiego, udział w konferencjach branżowych
* możliwość awansu w przyszłości na lidera działu IT
* przyjazną i kreatywną atmosferę pracy przy różnorodnych i ciekawych projektach, dających możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
* wpływ na jakość i charakter pracy zespołu IT
* pracę przy ambitnych projektach, zarówno dla małych, jak i dużych klientów, w Polsce i zagranicą

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: APLIKUJ wymagane CV wraz z przykładami poprzednich realizacji .

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99301 ofert pracy. Sprawdź!