Młodszy Specjalista ds. IT w Telbridge Sp. z o.o.

Telbridge Sp. z o.o.

Częstochowa

2016-10-26

Od ponad 11 lat pracujemy dla największych Partnerów z branży telekomunikacyjnej, finansowej
oraz technologicznej. Specjalizujemy się w outsourcingu obsługi klienta oraz sprzedaży, obecnie zatrudniamy ponad 1000 pracowników w 6 oddziałach w Polsce i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem firma Telbridge Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. IT
Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7 (I piętro)

Nr referencyjny: Nr. Ref.: IT/CZ02

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Administracja systemem produkcyjnym
- Administracja serwerami opartych o systemy LINUX
- Wsparcie w zakresie obsługi usług lokalnych
- Wsparcie użytkowników ( HelpDesk )

OCZEKIWANIA:
- preferowane wykształcenie wyższe albo rozpoczęte studia o kierunku informatycznym/teleinformatycznym
- Podstawowa znajomość systemów LINUX (RedHat, CentOS oraz pochodnych)
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Windows XP - 10, Pakiet Office)
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Samodzielność i duże zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
- Dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność
- Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym zrozumieć dokumentację techniczną

MILE WIDZIANE:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Praktyczna znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP)
- Znajomość urządzeń sieciowych oraz systemów CISCO
- Umiejętność programowania przynajmniej w jednym z wymienionych języków: bash, awk, sed

OFERUJEMY:
- Atrakcyjne warunki finansowe
- Ciekawe doświadczenia zawodowe, możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, a także możliwość rozwoju
- Pakiet szkoleń wewnętrznych, prowadzonych przez doświadczonych specjalistów
- Benefity w postaci szkoleń merytorycznych, językowych, dodatkowo prywatna opieka medyczna, dostęp do karty MultiSport)
- Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Wyślij swoją aplikację już teraz wraz z numerem referencyjnym IT/CZ02

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji przez firmę Telbridge Sp. z o.o. "

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!