RECRUITMENT CONSULTANT

Talent Advisory Group Sp. Z o.o.

Warszawa

2016-10-26

Talent Advisory Group Sp. Z o.o. jest firmą specjalizującą się we wsparciu procesu rekrutacyjnego najwyższej klasy specjalistów i ekspertów w obszarze IT. Zapewniamy możliwość outsourcingu najbardziej wartościowych talentów lub gotowych zespołów sprawdzonych specjalistów, w oparciu o dogłębną analizę potrzeb projektowych oraz oczekiwania Klienta. Na pierwszym miejscu stawiamy preferencje i wymagania kandydatów. W związku z dynamicznym rozwojem, do biura na Warszawskim Żoliborzu poszukujemy osób, które chciałyby z nami rozwijać i współtworzyć firmę.

Zadania

  • Aktywna rekrutacja i selekcja kandydatów do projektów realizowanych przez Talent Advisory Group w obszarze IT
  • Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów dopasowaną do potrzeb naszych Klientów
  • Nawiązywanie i zarządzanie relacjami z kandydatami poprzez media społecznościowe za pomocą kontaktu bezpośredniego
  • Pozyskiwanie kandydatów za pomocą nowoczesnych technik sourcingowych (np.: direct search, x-ray, harvesting, biographical search, etc.)
  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych
  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych z kandydatami oraz ocena ich kompetencji
  • Wsparcie działań z obszaru HR
  • Współtworzenie kampanii w mediach społecznościowych w zakresie Employer Branding

Pożądany profil

  • Ok. 2- letnie doświadczenie w rekrutacji na stanowiska specjalistyczne w branży IT lub pokrewnej (mile widziane doświadczenie w firmie rekrutacyjnej bądź wewnętrznym dziale rekrutacji/HR)
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Profesjonalizm, samodzielność, zaangażowanie w realizowane projekty
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy powiązany z efektami pracy
  • Elastyczność w zakresie formy zatrudnienia (UoP, B2B, umowa cywilno-prawna)
  • Rozwój osobisty i zawodowy poprzez szkolenia techniczne oraz z zakresu umiejętności miękkich
  • Wsparcie w zdobywaniu i rozwoju kompetencji oraz umiejętności poprzez kursy językowe i dofinansowanie edukacji
  • Duży wpływ na własną ścieżkę kariery
  • Możliwość pracy zdalnej przy wysokiej efektywności

Aplikacje zawierające CV prosimy wysłać na adres: APLIKUJ. W tytule wiadomości prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Advisory Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Pełczyńskiego 19/21, 01-471 Warszawa, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach aplikacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102829 ofert pracy. Sprawdź!