Infolinia - praca dla tv

Agencja Pracy Team4Sales

Warszawa

2016-10-26

Pilnie poszukujemy:

Pracowników Telefonicznej Obsługi Klienta - połączenia przychodzące
Lokalizacja: Warszawa / Ursus

Zakres obowiązków:
Realizacja procesów obsługi klienta na infolinii
Udzielanie klientom informacji dotyczących działalności firmy oraz oferowanych produktów
Obsługa wniosków, zamówień oraz reklamacji
Udzielanie odpowiedzi klientom, na zapytania e-mailowe
Wprowadzanie zamówień, notatek do bazy danych
Podejmowanie decyzji zgodnie z obowiązującymi procedurami

Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy szkolenia.
Oferujemy stabilne warunki w oparciu o umowę o pracę.

Czekamy na Twoje CV!!!
Rekrutację prowadzi Agencja Pracy Team4Sales, wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 14345.

Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99167 ofert pracy. Sprawdź!