Konsultant - infolinia - praca dla telewizji cyfrowej

Agencja Pracy Team4Sales

Warszawa

2016-10-26

Dla naszego klienta poszukujemy Kandydata/ki do pracy na stanowisko:

Konsultant telefoniczny – linia przychodząca

Lokalizacja: Warszawa Ursus

Opis stanowiska:
• udzielanie informacji dot. działalności firmy oraz oferowanych produktów
• obsługa wniosków, zamówień oraz reklamacji
• kontakt z klientem telefoniczny oraz mailowy

Wymagania:
• dobra dykcja
• komunikatywność, dyspozycyjność

Mile widziane:
• doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• szkolenia oraz opiekę kierownika zespołu
• elastyczny grafik pracy w godzinach: 8-22

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV przez portal.
Rekrutację prowadzi Agencja Pracy TEAM4SALES, wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 14345.

Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!