Młodszy Programista JAVA

SoftyLabs Sp. z o.o.

Kielce

2016-10-26

Młodszy Developer Java

Miejsce Pracy: Kielce

Pierwsi kandydaci już zatrudnieni, startujemy z drugą turą. Zapraszamy do aplikacji.
Szukamy osób na pełny etat, które będą dyspozycyjne czasowo.

Szybka scieżka rekrutacji
- wysłać CV
- przejść rozmowę techniczną na skypie z naszym seniorem
- podpisać umowę

Osoby, które nie przeszły rozmów technicznych, ale dobrze rokują mogą wziąć udział w projekcie douczenia, w którym to kandydat dostaje zestaw rzeczy do nauki i jest weryfikowany z tych umiejętności przez nasz zespół. Czas trwania takiego programu to około 2-4 tygodnie.

Zakres obowiązków:

  • prace projektowe i programistyczne w środowisku Java przy projekcie dla europejskiego lidera logistycznego,
  • tworzenie nowych aplikacji i widoków, modyfikacje i rozwój istniejących aplikacji,
  • dokumentacja zaimplementowanych rozwiązań

Wymagania:

  • co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w pracy w projektach opartych o Java,
  • znajomość technologii Java EE/Java SE (Spring, Hibernate, JPA),
  • znajomość SQL, Maven, JBoss, JSON,
  • komunikatywność, kultura osobista,
  • motywacja do uczenia się i poszerzania kompetencji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji

Znajomość poniższych technologii/narzędzi będzie dodatkowym atutem:

  • Inne frameworki JAVA,
  • Javascript, PostgreSQL,
  • Eclipse IDE, Android SDK, BLE 4.0,
  • UML

Oferujemy:

  • udział w pracach przy ciekawych międzynarodowych projektach, (Szwajcaria, USA, Holandia) w biurze w Kielcach,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • opiekę merytoryczną senior developerów,
  • swobodną atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do osiąganych wyników pracy,
  • płaską strukturę organizacji,
  • swobodę wyboru ścieżek rozwoju kompetencji, rozumiemy, że po jakimś czasie możesz chcieć zmienić projekty. Zdecyduj sam.
  • elastyczne formy zatrudnienia i stabilne warunki pracy,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne i grupowe, pakiet Mulitisport, j.angielski z native speakerem),
  • możliwość poznawania nowych technologii i narzędzi,
  • odpowiedni sprzęt do pracy,
  • uzyskanie certyfikatów zawodowych.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres: APLIKUJ
wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99352 ofert pracy. Sprawdź!