ślusarz / spawacz / monter

Runtime Polska Sp. z o.o.

Dania

2016-12-01

Nasza firma, Runtime Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4261) jest częścią międzynarodowej grupy Runtime Group posiadającej 85 oddziałów w 6 krajach Unii Europejskiej i działającej od wielu lat w branży pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej przede wszystkim na niemieckim rynku pracy. Zajmujemy się rekrutacją fachowców z branży budowlanej, logistycznej, metalowej i medycznej do krajów przede wszystkim niemieckojęzycznych.

Dla naszego kontrahenta, firmy niemieckiej poszukujemy od 01.2017 i później kandydatów na stanowisko:

- ślusarz / spawacz / monter (4 zespoły)

Zakres obowiązków:

- prace ślusarskie, spawalnicze i monterskie przy budowie biogazowni

 Miejsce pracy: Dania
(kolejne projekty planowane są w USA, Chinach, Włoszech i Niemczech, długośc projektów do 1 roku)

Wymagania:

- ukończona szkoła kierunkowa
- kilkuletnie doświadczenie zawodowe, bardzo chętnie w firmach międzynarodowych
- gotowość do dłuższych wyjazdów za granicę
-     komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego celem porozumiwania się w miejscu pracy
- aktualne certyfikaty spawalnicze
- prawo jazdy kat. „B” i własny samochód

Oferujemy:
  •     praca na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  •     atrakcyjne wynagrodzenie
  •     dieta dzienna, zakwaterowanie na koszt pracodawcy
  •     wszelkie dodatki przewidziane w przepisach prawa pracy pracodawcy zagranicznego

CV w języku polskim i niemieckim lub angielskim prosimy przesyłać na adres:

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"