Doradca finansowy - super warunki

Agencja Pracy Team4Sales

Warszawa

2016-10-26

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta ds. finansowych

Obowiązki:

- obsługa kredytów konsumpcyjnych i hipotecznych

- pozyskiwanie nowych kontaktów
- utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
- dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży
- zainteresowanie branżą finansową
- otwartość, komunikatywność, dyspozycyjność
- min. średnie wykształcenie

Zapewniamy
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizje
- stabilne warunki pracy
- umowę o pracę
- profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe
- pracę w miłej atmosferze
- gwarantujemy niezbędne narzędzia pracy oraz dostęp do pakietu medycznego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV przez portal.
Rekrutację prowadzi Agencja Pracy TEAM4SALES, wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 14345.

Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99301 ofert pracy. Sprawdź!