Zastępca Kierownika Sklepu Warszawa

Humana People to People Polska Sp. z o.o.

Warszawa

2016-10-26

Humana People to People Polska
Nasza firma posiada kilka sklepów z odzieżą używaną w Polsce.

Aktualnie poszukujemy doświadczonych i energicznych kandydatów do jednej z naszych lokalizacji w Warszawie na stanowisko:
Zastępca Kierownika Sklepu

Opis stanowiska:
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Zastępcy Kierownika Sklepu należeć będzie:
- wsparcie Kierownika Sklepu w poszczególnych zadaniach związanych z zarządzaniem sklepem oraz kilkuosobowym zespołem sprzedaży
- aktywne prowadzenie sprzedaży w sklepie
- dbałość o wygląd sklepu.

Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:
- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane: w branży odzieżowej)
- Profesjonalnych umiejętności w zakresie sprzedaży
- Umiejętności obsługi klienta na wysokim poziomie
- Zdolności organizacyjnych, dzięki którym Zastępca Kierownika Sklepu efektywnie udziela wsparcia w codziennym funkcjonowaniu sklepu
- Umiejętności pozytywnej współpracy w zespole sprzedażowym
- Obsługi komputera i kasy fiskalnej
- Zainteresowanie modą oraz znajomość trendów modowych będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, ze stałym miesięcznym wynagrodzeniem oraz dodatkowym systemem premiowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).