Komisjoner pick by voice ( BREMEN ) oferta bez Zeitkonto

Brasco S.C.

Bremen

2016-10-26

Agencja Rekrutacyjna Brasco pilnie poszukuje kandydatow na stanowisko:

Komisjoner

(Bremen, Niemcy)

Miejsce pracy: BREMEN
Nr ref: KOM/1016/GW

Opis stanowiska:

  • przemysl spozywczy
  • praca przy pakowaniu i przygotowaniu wysyłek,
  • praca przy odbieraniu reklamowanych towarów,
  • Pick by voice

Wymagania:

  •     komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  •     mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku;
  •     mile widziane osoby z wlasnym samochodem
  •     mile widziane pary (jedna osoba musi obowiazkowo rozumiec niemiecki)

Oferujemy:

  •     umowę o pracę z niemieckim pracodawcą;
  •     atrakcyjne wynagrodzenie: od 9 EUR brutto
  •     ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek;
  •     dodatki za nadgodziny, godziny nocne, niedziele oraz święta;
  •     oragnizacja zakwaterowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na APLIKUJ W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: KOM/1016/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!