Operator wózka widłowego Combi Truck(Man up truck)

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Harderwijk

2016-10-26

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office (1145)od ponad 14 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Harderwijk
Nr referencyjny: 10/20/16

Obowiązki:

Praca na magazynie z oponami polegać będzie na:

  • zbieraniu zamówień
  • rozwożeniu opon na odpowiednie lokacje
  • wykładanie opon na regały magazynowe

Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • certfyfikaty na wózki typu Combi Truck
  • doświadczenie w operowaniu wózków typu Combi Truck
  • mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 10,01 euro brutto
  • Firmowe ubezpieczenie
  • Transport do pracy
  • Możliwość długotrwałej współpracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."