SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz

2016-10-26

Transcom Worldwide Poland, laureat programu Inwestor w Kapitał Ludzki, należy do firmy Transcom Worldwide - globalnego dostawcy usług w dziedzinie outsourcingu, który koncentruje się całkowicie na klientach i ich obsłudze. Posiadamy 54 oddziały w 23 krajach na świecie. Nasi Konsultanci obsługują codziennie ponad 600 000 Klientów w 33 językach.

Dla naszego klienta, będącego liderem w braży odzieżowej e-commerce poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr referencyjny: GDA/GER

Obowiązki:

Do zdań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie obsługa klienta oraz rozwiązywanie problemów i odpowiadanie na zapytania klientów poprzez telefon, e-mail bądź live chat.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego,
  • Znajomość języka angielskiego na min. poziomie podstawowym,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i/lub branży odzieżowej,
  • Rozwinięte kompetencje społeczne i nienaganna kultura osobista,
  • Entuzjazm, komunikatywność i zaangażowanie w pełnione obowiązki,
  • Szybkie i efektywne przyswajania wiedzy.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • Profesjonalne szkolenie wdrażające,
  • Możliwość posługiwania się językami obcymi w międzynarodowym zespole,
  • Benefity pozapłacowe (m.in. Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna,prezenty w postaci odzieży, obuwia),
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Pracę w zgranym zespole dbającym o pozytywną atmosferę,
  • Pracę w klimatyzowanym biurze w bogato wyposażonych pomieszczeniach socjalnych.
  • Możliwość obcowania z najnowszymi trendami w modzie.

Podejmij wyzwanie i wyślij swoje CV!

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Znajdź nas na Facebooku: fb.com/Transcompoland

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!