Operator maszyn wtryskowych

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

2016-10-26

Agencja zatrudnienia Flame Employment (nr certyfikatu 2376) dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr referencyjny: 2016/B/OMW

Obowiązki:

- obsługa wtryskarek,
- kontrolowanie stanu form wtryskowych,
- przygotowanie maszyn i narzędzi do produkcji

Wymagania:

- doświadczenie przy przetwórstwie tworzyw sztucznych- mile widziane,
- umiejętności techniczne,
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym

Oferujemy:

- pracę w firmie z długoletnią tradycją na rynku,
- umowę o pracę tymczasową, po okresie próbnym przejęcie przez klienta
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
- pełen etat,

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."