Kierowca C+E z uprawnieniami na wózki widłowe - Niemcy

East Service

Inglostadt

2016-10-25

Agencja East Service nr 13171. Jesteśmy prężnie działającą agencją rekrutacyjną. Dla swojego klienta poszukujemy pracowników .
Lokalizacja - Ingolstadt
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- rozładunek i rozładunek tirów wózkiem widłowym
- transport towaru tirem (do klienta i z powrotem, max 20 km w jedną stronę, stałe trasy)
WYMAGANIA:
-uprawnienia na wózki widłowe
-prawo jazdy kat. C+E
- znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
OFERTA:
- atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych umiejętności
- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem
- możliwość przejęcia przez niemiecki zakład pracy
- zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, opłacone z góry/ na koniec miesiąca kwota potrącona z wynagrodzenia
- praca na 3 zmiany
- praca w pełnym wymiarze godzin
- profesjonalna opieka polskojęzycznych dysponentów
-zaliczki możliwe już po tygodniu przepracowanym

Aplikuj już teraz na podany adres mailowy: APLIKUJ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )