Handlowiec w Agencji Pracy

KS PERSONAL SERVICE

Poznań

2016-10-25

W związku z rozwojem działalności, poszukujemy osoby posiadającej doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów dla Agencji Pracy. Agencja East Service nr 13171.

Zakres obowiązków:

  • Budowa i rozwój relacji biznesowych z potencjalnym klientem firmy,
  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych,
  • Sporządzanie raportów i rekomendacji ,
  • Analiza wyniku i monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży (minimum 2 lata),
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętności nawiązywania relacji z klientem,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Analiza danych wynikowych,
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość podstawowa EXCEL i WORD.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: podstawa ( uzależniona od doświadczenia i umiejętności ) wraz z prowizją,
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę,
  • Samodzielne stanowisko,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód ( do celów służbowych ),
  • Możliwość nauki oraz zdobywania doświadczenia wśród profesjonalistów.

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV na adres e-mail : APLIKUJ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98258 ofert pracy. Sprawdź!