Młodszy Specjalista ds. Administracji HR z j . włoskim

ARCHE Consulting

Bielsko-Biała

2016-11-24

Aktualnie, dla naszego międzynarodowego Klienta mającego swój oddział w Bielsku-Białej poszukujemy osób na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Administracji HR z j. włoskim

Opis stanowiska:
- wprowadzanie danych pracowniczych do systemu,
- tworzenie dokumentów w języku włoskim na podstawie danych w systemie,
- kontakt z pracownikami w j. włoskim w sprawie dokumentacji kadrowo-pracowniczej,
- monitorowanie zleceń.

Oczekiwania:
- średnio-zaawansowana znajomość języka włoskiego (min. poziom B1),
- wykształcenie wyższe,
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
- znajomość obsługi komputera,
- otwarcie na nowe wyzwania w międzynarodowej firmie,
- umiejętność pracy w grupie.

Nasz Klient oferuje:
- pracę w stabilnej firmie w ramach umowy o pracę,
- ciekawe i pełne wyzwań zadania w międzynarodowym środowisku pracy,
- atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych.

Nr certyfikatu agencji zatrudnienia: 8162