Regionalny Serwisant

ZL

Warszawa

2016-10-25

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

  • serwis maszyn, głównie na terenie województwa mazowieckiego,
  • utrzymanie wysokiej jakości zdjęć wykonywanych w budkach fotograficznych,
  • sprawdzanie zużycia materiałów zużywalnych,
  • aktualizacja oprogramowania,
  • przygotowanie i instalacja nowych maszyn,
  • diagnozowanie i naprawa uszkodzonego sprzętu,
  • odbieranie telefonów od użytkowników,
  • utrzymanie maszyn w czystości,
  • zbieranie utargu według firmowych procedur.

Pracodawca oczekuje:

  • znajomości budowy komputera,
  • dobrej organizacji pracy, zarządzania czasem oraz umiejętności komunikacji,
  • umiejętności obsługi klienta,
  • elastyczności i umiejętności pracy pod minimalnym nadzorem,
  • zdolności technicznych i komputerowych,
  • ważnego prawa jazdy kategorii B,
  • miejsca zamieszkania w Warszawie lub okolicach,
  • umiejętności swobodnej komunikacji (w piśmie i mowie) w języku angielskim,
  • znajomości  pakietu Microsoft Office (Excel, Outlook, Word),
  • doświadczenie nie jest wymagane.

Warunki:

  • rodzaj umowy: umowa o pracę
  • wynagrodzenie: 2000-2800 zł
  • liczba wolnych stanowisk: 1
  • miejsce pracy:  Warszawa, ul. Targowa
  • data zakończenia rekrutacji: 18 listopada
  • rozpoczęcie pracy: najwcześniej od 24 października

Rekrutacja za pośrednictwem Zielonej Linii.

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)” proszę przesyłać poprzez formularz do 18 listopada 2016 r.

W treści wiadomości proszę podać nazwę stanowiska : Regionalny Serwisant

Tylko aplikacje zawierające CV, nazwę stanowiska oraz zgodę na przetwarzanie danych (według powyższego wzoru) będą rozpatrywane.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98259 ofert pracy. Sprawdź!