Praca w terenie od 2300 zł netto + prowizje

Agencja Pracy Team4Sales

Warszawa

2016-10-25

Dla naszego klienta - brokera energii elektrycznej - poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja: Warszawa, Gdańsk

Opis stanowiska:

- profesjonalne doradztwo i sprzedaż usług energetycznych firmom oraz klientom indywidualnym

- obsługa kontaktów przekazanych przez wsparcie sprzedaży

- pozyskiwanie nowych kontaktów

- praca w terenie

Wymagamy:

- doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego

- rozwinięte umiejętności interpersonalne i sprzedażowe

- dobra znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- podstawa wynagrodzenia plus prowizja od sprzedaży

- wsparcie sprzedaży

- elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV przez portal.
Rekrutację prowadzi Agencja Pracy TEAM4SALES, wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 14345.

Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102285 ofert pracy. Sprawdź!