Doradca ds. nieruchomości

HomeForYou Sp. z o. o.

Gdańsk

2016-10-25

Agencja Nieruchomości HomeForYou to Partner Biznesowy Metrohouse S.A.

Działamy pod pełnym wsparciem marketingowym największej sieci Agencji Nieruchomości. Opracowany system strategiczny, rozbudowane zarządzanie marketingowe oraz największa baza klientów pozwala nam na stały rozwój i zapewnienie naszym pracownikom możliwość uzyskania wysokich dochodów. Szukamy profesjonalistów, którzy będą wizytówką naszej Agencji Nieruchomości. Stawiamy na szkolenia i rozwój tak aby nasze standardy obsługi stale osiągały wyższą wartość. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie i szansę na wysokie zarobki zapraszamy do złożenia aplikacji.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie i szansę na wysokie zarobki, zapraszamy do złożenia aplikacji.

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów
  • Prezentowanie nieruchomości w terenie
  • Spotkania biznesowe w biurach HomeForYou Sp. z o. o
  • Doradztwo w zakresie sprzedaży nieruchomości
  • Tworzenie ofert marketingowych

Wymagania:

  • Interesujesz się nieruchomościami
  • Masz doświadczenie w handlu
  • Jesteś osobą dyspozycyjną
  • Lubisz bezpośrednie spotkania z klientem
  • Jesteś osobą komunikatywną, która lubi nowe wyzwania
  • Jesteś osobą o wysokiej kulturze osobistej
  • Lubisz sprzedaż

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjną prowizję
  • Realny awans uzależniony od wyników pracy
  • Unikalną wartość: pracę w zespole zaangażowanych ludzi, którym zależy na realizacji celu a nie przesiedzeniu  godzin za biurkiem
  • Pakiet szkoleń cyklicznych rozszerzających wiedzę z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz obsługi klienta
  • Dostęp do autorskiego systemu CRM oraz niezbędnych narzędzi do pracy: laptop, aparat, telefon komórkowy
  • System zadaniowy ukierunkowany na realizację celów
  • Pozostałe parametry co do formy prawnej, organizacyjnej, czasu pracy itd. są do ustalenia indywidualnie
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102935 ofert pracy. Sprawdź!