Project manager

Summa Linguae S.A.

Warszawa

2016-10-25

Summa Linguae S.A. to największa w Polsce grupa biur tłumaczeń oraz pionier konsolidacji rynku usług tłumaczeniowych w Polsce. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu, nowoczesnym rozwiązaniom, oraz szerokiej ofercie jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług tłumaczeniowych dla klientów korporacyjnych oraz instytucji administracji publicznej.

Nazwa stanowiska: Project Manager.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa klientów krajowych i zagranicznych
  • Kontakt z tłumaczami, weryfikatorami oraz pozostałymi partnerami biznesowymi
  • Utrzymywanie i budowanie relacji z klientami firmy
  • Przygotowywanie wycen projektów tłumaczeniowych oraz rozliczanie zrealizowanych
  • Praca również przy użyciu narzędzi CAT

Wymagania związane ze stanowiskiem:

  • wykształcenie  wyższe lub średnie – studenci studiów zaocznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • swoboda wypowiedzi na piśmie
  • dobra znajomość programów MS Office
  • doświadczenie w branży tłumaczeniowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • po okresie próbnym możliwość stałego zatrudnienia
  • praca pod opieką doświadczonych członków zespołu w szybko rozwijającej się firmie
  • pracę w centrum Warszawy
  • udział w szkoleniach związanych ze stanowiskiem podwyższających kwalifikacje
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia na adres APLIKUJ tytuł maila: PROJECT MANAGER.  Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99148 ofert pracy. Sprawdź!