Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Accace Sp. z o.o.

Warszawa

2016-10-25

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Przygotowywanie list płac dla naszych Klientów
  • Komplementacja dokumentów osobowych oraz aktualizacja teczek osobowych pracowników
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach zgodnie z wymaganiami Klienta
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi tj.: ZUS, US, GUS, PFRON
  • Samodoskonalenie – udział w szkoleniach wewnętrznych, wykorzystanie narzędzi wewnętrznych w zakresie doskonalenia swoich umiejętności

Wymagania:

  • znajomość zagadnień i regulacji kadrowo-płacowych poparta doświadczeniem zawodowym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z Klientem
  • znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • rzetelna realizacja powierzonych zadań
  • umiejętność pracy zgodnie z obowiązującymi standardami wewnętrznymi spółki
  • doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej Klienta wewnętrznego lub zewnętrznego
  • doświadczenie i znajomość programów kadrowo-płacowych
  • doświadczenie w outsourcingu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego w firmie outsourcingowej
  • pracę nad projektami dla międzynarodowych Klientów
  • stałe poszerzanie kwalifikacji zawodowych
  • pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100021 ofert pracy. Sprawdź!