Manager ds. Rozwoju Biznesu

KCR Placement Sp. z o.o.

Warszawa

2016-10-25

Dla naszego klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko Retail Development Manager.

RETAIL DEVELOPMENT MANAGER

miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Pozyskiwanie nowych klientów  i realizacja  celów sprzedażowych firmy
  • Negocjowanie warunków współpracy z nowymi klientami, nadzór merytoryczny nad prawidłowością i rentownością sporządzanych umów z nowymi klientami
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami, znajomość ich branży oraz strategii działania
  • Wskazywanie oraz tworzenie nowych możliwości rozwojowych dla firmy
  • Poszukiwanie nowych rynków sprzedażowych pośród sieci detalicznych
  • Analiza i monitorowanie ofert oraz działań konkurencji

Oczekiwania wzgledem kandydata:

  • Wykształcenie wyższe
  • Skuteczność w poszukiwaniu nowych rozwiązań biznesowych
  • Sprawne poruszanie się w szybko ewoluującej ofercie powyżej 1.000 SKU
  • Zdolność do rozpoznania potrzeb Odbiorcy i dopasowania do nich oferty
  • Znajomość wymienionych kanałów sprzedaży i podmiotów w nich obecnych
  • Umiejętności analityczne i planistyczne
  • Podstawowa wiedza makroekonomiczna i orientacja w sytuacji na rynku handlu zorganizowanego
  • Zdolność samodzielnego podnoszenia kwalifikacji „on-job training”
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy uzależniony od wyników na stanowisku oraz od wyników spółki
  • Opiekę medyczną
  • Pracę z ciekawym produktem
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!