Specjalista ds. Zakupów/ Kupiec

Personika Doradztwo Personalne

Sosnowiec

2016-10-25

Dla naszego Klienta, Międzynarodowej firmy z branży automotiv / producent części zamiennych/ poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko Biała lub Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie procesu zakupowego materiałów metalowych, wyrobów stalowych
  • Zbudowanie międzynarodowego panela dostawców
  • Monitorowanie rynku potencjalnych dostawców
  • Przeprowadzanie przetargów, negocjacji z dostawcami i utrzymywanie z nimi stałego kontaktu
  • Definiowanie i wdrażanie oszczędności, koordynacja projektów redukcji kosztów
  • Kontrola terminowości i realizacji zamówień
  • Współpraca z klientem wewnętrznym (np. customer service, logistyka, magazyn, produkcja) w realizacji celów firmy
  • Wyjazdy do dostawców na terenie całego Świata

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/ inżynier – warunek konieczny
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kursy językowe
  • Pakiet benefitów pracowniczych

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!