Specjalista ds. nieruchomości - praca w domu i terenie

Home Desing Poland

Kraków

2016-10-25

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. nieruchomości. Do zadań osoby na ww. stanowisku należeć będzie:

1. Kompleksowa obsługa i budowanie relacji z klientami w zakresie wynajmu nieruchomości

2. Pozyskiwanie i prezentacja nieruchomości

Współpraca

Każdy kandydat do pracy jako Specjalista ds.  nieruchomości otrzymuje kompleksowe szkolenie.

Ze względu na specyfikę zawodu pośrednika nieruchomości zaznaczamy, iż wynagrodzenie jest wyłącznie prowizyjne, należne w momencie zamknięcia transakcji i zapłaty prowizji przez klienta, a rozliczenia odbywa się na podstawie wystawionych przez pośrednika rachunków. Współpraca z nasza firmą. a pośrednikiem odbywa się na zasadach partnerskich nie traktujemy cię jako pracownika a współpracownika.

Każdy doradca ma możliwość otworzenia placówki pod naszym szyldem.

Zawieramy następujące formy umowy: umowa o pracę, umowa zlecenie, działalność gospodarcza

Odprowadzamy składki ZUS

Dla naszych współpracowników mamy bogaty pakiet medyczny wraz z ubezpieczeniem po okresie próbnym również: służbowy telefon oraz laptop po minimum roku współpracy możliwość otrzymania służbowego samochodu. Nasi Doradcy otrzymują sprzęt marki Apple.

Wymagania

1. Otwartość na nowe wyzwania

2. Nastawienie na osiągany cel

3. Silna motywacja wewnętrzna

Oferujemy

1. Pracę w miłym  zespole

2. Program szkoleniowy z zakresu sprzedaży, rozwoju osobistego, branży nieruchomości

3. Program motywacyjny.

4. Narzędzia pracy

5. Ścieżkę rozwoju zawodowego

6. Wysokie wynagrodzenie

dokumenty

CV Prosimy o dołączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98249 ofert pracy. Sprawdź!