KUCHARZE/KELNERKI - Krzyki

LAS Serwis Sp. z o.o.

Wrocław

2016-11-09

Opis stanowisk pracy

KUCHARZE/KELNERKI

Agencja Pracy LAS Serwis Sp. z o.o. dla swojego Klienta, renomowanej firmy z branży gastronomicznej i usługowej poszukuje osób do pracy na kilka stanowisk:

Miejsce pracy: Wrocław (Krzyki)

Wymagania dotyczące stanowiska:
- umiejętność pracy w zespole,
- bardzo wysoka kultura osobista,
- dobra komunikatywność, pozytywne usposobienie,
- doświadczenie w pracy na ww. stanowiskach będzie dodatkowym atutem,
- wykształcenie gastronomiczne (technik, zawodowe, policealne) będzie dodatkowym atutem,
- zmysł smaku i węchu oraz zmysł estetyczny i poczucie elegancji,
- podzielność uwagi, samodzielność, inicjatywa,
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych będzie dodatkowym atutem,
- potrzebni osobni kucharze ze specjalnościami kolejno: kuchnia polska, sushi

Obowiązki:
- kierowanie zespołem ludzi w kuchni, nadzorowanie pracy kuchni oraz pracy kelnerów/kelnerek,
- zapewnienie sprawnej organizacji funkcjonowania kuchni oraz odpowiedniej jakości podawanych potraw,
W przypadku kelnerek/kelnerów:
- obsługa gości,
- przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej,
- doradzanie w zakresie wyboru potraw i napojów, przyjmowanie zamówień od klientów i obsługa stolików,
- sporządzanie rachunków, inkasowanie należności rozliczanie się z pobranych potraw, napojów i dziennych utargów,
- dbanie o dobry wizerunek firmy,
- nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w renomowanej firmie,
- praca na pełny etat,
- praca zmianowa (do uzgodnienia),

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100407 ofert pracy. Sprawdź!